Programma

12 juni
Theater

Voorstelling srádbhaile againn (ons dorp)

Akademietheater
13 juni
Utrechts Conservatorium

Ruben Drenth

Eindexamenconcert jazz&pop trompet Ruben Drenth

Zihmic Theater Stefanus
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert klassiek saxofoon Rene Laur

HKU Utrechts Conservatorium
Theater

Voorstelling srádbhaile againn (ons dorp)

Akademietheater
Theater

Expositie MAKE SPACE

Kernkade 20
14 juni
Utrechts Conservatorium

Bart Huskes

Einperformance Bart Huskens

De Helling
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert jazz&pop zang Thirza Langeraar

HKU Utrechts Conservatorium
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert klassiek piano Yuqi Han

HKU Utrechts Conservatorium
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert klassiek piano Myrto Tzelisi

HKU Utrechts Conservatorium
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert klassiek piano Alfonso Gonzalez Martinez

HKU Utrechts Conservatorium
Theater

Voorstelling srádbhaile againn (ons dorp)

Akademietheater
Theater

Expositie MAKE SPACE

Kernkade 20
15 juni
Utrechts Conservatorium

Luuk Hoor

CONTINU (eindeperformance Luuk ten Hoor)

Theater Kikker
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert altviool Rubina Lee

HKU Utrechts Conservatorium
Theater

Voorstelling srádbhaile againn (ons dorp)

Akademietheater
Theater

Expositie MAKE SPACE

Kernkade 20
16 juni
Theater

Voorstelling srádbhaile againn (ons dorp)

Akademietheater
Theater

Expositie MAKE SPACE

Kernkade 20
17 juni
Theater

Voorstelling srádbhaile againn (ons dorp)

Akademietheater
18 juni
Theater

Voorstelling srádbhaile againn (ons dorp)

Akademietheater
Utrechts Conservatorium

Reinout Hekel

Eindexamenconcert Reinout Hekel

HKU Utrechts Conservatorium
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert Christian Palmieri

HKU Utrechts Conservatorium
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert Tom Rutgers

HKU Utrechts Conservatorium
19 juni
Utrechts Conservatorium

Thijs Zutphen

THI(J)S COMES NEXT

Cloud Nine TivoliVredenburg
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert Camillo Cabassi

HKU Utrechts Conservatorium
Utrechts Conservatorium

Petra Nieuwburg

The Soul of the Recorder

HKU Utrechts Conservatorium
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert Britt van der Vleut

HKU Utrechts Conservatorium
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert Marijn Wigman

HKU Utrechts Conservatorium
Utrechts Conservatorium

Nelline Liere

Van Lassus tot Rutter

HKU Utrechts Conservatorium
Utrechts Conservatorium

Rumiko Asahara

Eindexamenconcert Rumiko Asahara

HKU Utrechts Conservatorium
20 juni
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert Duco Burgers

HKU Utrechts Conservatorium
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert Sjors Segaar

HKU Utrechts Conservatorium
Utrechts Conservatorium

Tess Marique Oostwouder

Eindexamenconcert Tess Marique Oostwouder

HKU Utrechts Conservatorium
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert Weronika Kalinowvska

HKU Utrechts Conservatorium
21 juni
Utrechts Conservatorium

Eindexamenconcert jazz&pop zang Marly Kersten

HKU Utrechts Conservatorium
Utrechts Conservatorium

Cecilia Baesso

Eindexamenconcert Cecilia Baesso

HKU Utrechts Conservatorium
25 juni
Utrechts Conservatorium

Aron Smit

It's Aron Smit

HKU Utrechts Conservatorium
College

Eindpresentaties Master Education in Arts (Kunsteducatie)

HKU Nieuwekade
26 juni
Utrechts Conservatorium

Bas Wijnans

Eindexamenconcert Bas Wijnans

HKU Utrechts Conservatorium
27 juni
Design

HKU Fashion Graduation Show 2018

LE:EN
Utrechts Conservatorium

Sonar (eindperformance Elsa van der Linden)

Kunstruimte Kuub
Design

Exposure '18: HKU Design

Pastoe Fabriek
Beeldende Kunst

Exposure '18: HKU Beeldende Kunst

Pastoe Fabriek
28 juni
Games en Interactie

Exposure '18: HKU Games en Interactie

HKU Ina Boudier-Bakkerlaan
Muziek en Technologie

Exposure '18: HKU Muziek en Technologie

HKU Ina Boudier-Bakkerlaan
Utrechts Conservatorium

Ruth Elings

Eindexamenconcert Ruth Elings

Zihmic Theater Stefanus
Design

Exposure '18: HKU Design

Pastoe Fabriek
Beeldende Kunst

Exposure '18: HKU Beeldende Kunst

Pastoe Fabriek
Media

Eindexpositie HKU Media

HKU Oudenoord
29 juni
Design

MIA: Meet the Masters

Pastoe Fabriek
Games en Interactie

Exposure '18: HKU Games en Interactie

HKU Ina Boudier-Bakkerlaan
Muziek en Technologie

Exposure '18: HKU Muziek en Technologie

HKU Ina Boudier-Bakkerlaan
Design

Exposure '18: HKU Design

Pastoe Fabriek
Beeldende Kunst

Exposure '18: HKU Beeldende Kunst

Pastoe Fabriek
Media

Eindexpositie HKU Media

HKU Oudenoord
30 juni
Design

Exposure '18: HKU Design

Pastoe Fabriek
Beeldende Kunst

Exposure '18: HKU Beeldende Kunst

Pastoe Fabriek
Media

Eindexpositie HKU Media

HKU Oudenoord
1 juli
Design

Exposure '18: HKU Design

Pastoe Fabriek
Beeldende Kunst

Exposure '18: HKU Beeldende Kunst

Pastoe Fabriek
Media

Eindexpositie HKU Media

HKU Oudenoord